داوران

 
 
 

راهنمای داوری مقالات فصلنامه سیاست نامه علم و فناوری

 

مراحل داوری در فصلنامه سیاست نامه علم و فناوری به صورت الکترونیکی انجام می شود و داوران محترم بایستی در سامانه ثبت نام نمایند. بعد از انجام مراحل ثبت نام و تکمیل اطلاعات، نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود. 

بعد از ارسال مقاله توسط فصلنامه، پیامی به ایمیل شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید داوری مقاله را قبول یا رد نمایید. در صورتی که داوری مقاله را قبول کرده باشید، باید از طریق رمز عبور خود وارد سامانه شوید.

  

صفحه ورود به سامانه

 

بعد از ورود در قسمت نقش های کاربر گزینه "داور" را انتخاب نمایید تا وارد صفحه داوری شوید.

نقش های کاربر

 

سپس با انتخاب بخش "مقالات در حال داوری" لیست مقالات همانند تصویر زیر نشان داده می شود و برای مشاهده اطلاعات مقاله بر روی کد مقاله کلیک نمایید.

لیست مقالات برای داوری

 

برای مشاهده و دانلود متن مقاله بر روی آیکون "دریافت فایل" کلیک نمایید. 

دانلود مقاله

 

خواهشمند است پس از بررسی علمی مقاله، فرم ارزیابی را به صورت آنلاین تکمیل فرمایید و در صورت نیاز، توضیحات ضروری را به صورت فایل جداگانه برای نویسنده یا سردبیر ارسال فرمایید. لازم به ذکر است، در انتهای فرم ارزیابی قسمت های خاصی تحت عنوان "توضیحات برای نویسنده" و "توضیحات برای سردبیر" وجود دارد که می توانید نظرات خود را برای این افراد ارسال نمایید. در نهایت از زحمات داوران محترم برای ارزیابی علمی مقالات کمال تشکر را داریم. امیدواریم در موارد بعدی نیز از همکاری شما بهره‌مند شویم.