اخبار و اعلانات

عضویت فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

به اطلاع مخاطبان فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری می رساند که شماره های سال 98 و 99 فصلنامه در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نمایه شده است. همچنین شماره های آتی فصلنامه نیز در پایگاه مذکور نمایه سازی خواهد شد.

مطالعه بیشتر

نمایه سازی فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری در پرتال جامع علوم انسانی

به اطلاع مخاطبان فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری می رساند که کلیه شماره های فصلنامه در پرتال جامع علوم انسانی نمایه شده است. همچنین شماره های آتی فصلنامه نیز در پایگاه مذکور نمایه سازی خواهد شد.

مطالعه بیشتر

لیست مقالات دریافتی در ویژه نامه علم، جامعه و حاکمیت در بحران کرونا: چگونگی تعامل و تقابل

برای مشاهده مقالات ویژه نامه علم، جامعه و حاکمیت در بحران کرونا: چگونگی تعامل و تقابل اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

انتشار فراخوان ویژه‏ نامه فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری در ارتباط با کرونا

فصلنامه علمی سیاست نامه علم و فناوری از کلیه پژوهشگران و صاحب نظران دعوت می ‏نماید تا مقالات پژوهشی، ترویجی و دیدگاه ‏های تخصصی خود در مورد «پاسخ ایران به پاندمی کوئید ۱۹ و نحوه تعامل علم، سیاست و جامعه» را تا ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ارسال نمایند. این ویژه‏ نامه در پی مقالاتی است که فارغ از الزامات ساختاری غیرضروری، به تحلیل و روایت مستدل و مبتنی بر شواهد عینی بپردازند و از منظر سیاستگذاری و اقدامات مدیریتی، حائز اثربخشی باشند.آثاری مد نظر است که مشخصاً متمرکز بر تجارب اخیر در زمینه کرونا باشند و آثاری که موضوعات جنبی و تبعی کرونا را مورد توجه قرار ...

مطالعه بیشتر

عدم ارسال فرم تعهد مانع ورود مقاله به فرآیند داوری می شود.

به اطلاع نویسندگان و پژوهشگران محترم می رساند، عدم تکمیل، امضا و ارسال فرم تعهد به همراه فایل مقاله، مانع از ورود مقاله به فرآیند داوری می شود. به همین دلیل مقاله توسط فصلنامه به نویسندگان بازگردانده می شود.

مطالعه بیشتر

آئین نامه جدید نشریات وزارت علوم

از تاریخ اردیبهشت 98 براساس آئین‌نامه نشریات علمی، ابلاغ شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همه نشریات تحت عنوان نشریه علمی فعالیت می‌نمایند و امتیاز علمی - پژوهشی و علمی - ترویجی برای رتبه بندی نشریات استفاده نمی شود. لطفا برای مطالعه متن کامل آئین نامه و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

بارگزاری شماره های گذشته نشریه سیاست نامه علم و فناوری

به اطلاع می رساند که کلیه شماره های گذشته نشریه بر روی سامانه بارگزاری شده و امکان دانلود از این طریق فراهم شده است.

مطالعه بیشتر

بارگزاری تمامی شماره های فصلنامه در کانال تلگرامی

در مرداد ماه 1396 کانال تلگرامی فصلنامه سیاست نامه علم و فناوری راه اندازه شد و تمامی کاربران می توانند از این طریق به چکیده و اصل مقالات دسترسی داشته باشند.

مطالعه بیشتر